BMR TYRIMAI VILNIUJE! NEMOKAMAI!

Branduolio magnetinio rezonanso tyrimai Vilniuje, Aguonų g. 14-63. Atliekami alkūnės, dilbio, riešo, kelio, čiurnos, blauzdos ir pėdos tyrimai. BMR tyrimai su antrinio lygio specialisto siuntimu – NEMOKAMAI. BMR tyrimai atliekami ne daugiau dviejų dienų laikotarpyje po registracijos ne tik darbo, bet ir poilsio dienomis pacientams patogiu laiku.

Daugiau informacijos registratūros telefonais:

8 694 39444

8523 75700

 

BMR TYRIMAI PANEVĖŽYJE! NEMOKAMAI!

Branduolio magnetinio rezonanso tyrimai Panevėžyje, Laisvės a. 3. Atliekami stuburo segmentų L (Lumbar) ir C (Cervical), klubo, juosmens, peties, alkūnės, dilbio, riešo, kelio sąnario, čiurnos, blauzdos ir pėdos tyrimai. BMR tyrimai su antrinio lygio specialisto siuntimu – NEMOKAMAI. BMR tyrimai atliekami ne daugiau dviejų dienų laikotarpyje po registracijos ne tik darbo, bet ir poilsio dienomis pacientams patogiu laiku.

Daugiau informacijos registratūros telefonais: 8 454 54040, 8 618 77740

Odontologinės paslaugos
 • Odontologinė priežiūra (pagalba): burnos ligų profilaktika, diagnostika gydymas ir protezavimas
 • Burnos chirurginė priežiūra: burnos, veido ir žandikaulių ligų profilaktika, diagnostika, konservatyvusis ir operacinis gydymas
 • Burnos gleivinės ir apydančių (kraštinio periodonto) audinių, įgimtų ir įgytų defektų bei ligų profilaktika, diagnostika ir gydymas
 • Profesionali burnos priežiūra
 • Panoraminės ir dentalinės rentgeno nuotraukos (viso žandikaulio ir pavienių dantų)
 • Burnos priežiūros prekės (dantų šepetukai, dantų skalavimo skysčiai, dantų pastos, siūlai ir kt.)
 • Vaikų iki 18 m. ir pensininkų dantų protezavimo paslaugos, kurių išlaidos kompensuojamos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto

 

 • Kokybiški dantų implantai

AnyRidge dantų implantai yra aukštos kokybės, todėl gamintojas jiems suteikia viso gyvenimo garantiją.

10 priežasčių, kodėl ANYRIDGE dantų implantai išskirtiniai:
1. VISO GYVENIMO GARANTIJA. AnyRidge implantai yra itin aukštos kokybės, todėl jiems suteikiama viso gyvenimo garantija.
2. ITIN TVIRTAS. AnyRidge implanto kūnas atlaiko 3 kartus didesnę kramtymo jėgą, todėl yra itin tvirtas ir ilgaamžis.
3. 100 % PATIKIMAS PROTEZO LAIKYMASIS. Any Ridge implantas su dangčiu susijungia „šalto susivirinimo“ būdu. Itin patikima jungtis užtikrina, kad dantis niekada neatsilaisvins ir nenukris.
4. TRUMPESNIS GYDYMO PERIODAS. Išskirtinai ilgi AnyRidge implanto sriegiai garantuoja puikų implanto stabilumą vos tik  jį įsriegus. Todėl daugeliu atveju galima atlikti momentinį implantavimą bei protezavimą.
5. NESKAUSMINGA IR GREITA CHIRURGINĖ PROCEDŪRA. AnyRidge implanto sriegimo procedūrai gali būti naudojamas vos vienas grąžtas. Todėl implantaciją galima atlikti per itin trumpą laiką, išvengiant skausmo ir tinimo.
6. 99 % SĖKMINGŲ GYDYMO ATVEJŲ. Gydymo praktika patvirtinta, kad net 99 % implantavimo procedūrų yra sėkmingos, o ilgalaikiai resultatai puikūs.
7. DUKART GREITESNIS PRIGIJIMAS KAULE. AnyRidge implanto paviršius padengtas kalcio jonais, todėl implantas su kaulu suauga net dukart greičiau.
8. CE IR FDA SERTIFIKUOTAS PRODUKTAS. Tarptautiniai sertifikatai patvirtina, kad AnyRidge implantas atitinka aukščiausius standartus ir yra visiškai saugus produktas.
9. SUMAŽINTA KAULO TIRPIMO RIZIKA. AnyRidge implanto kaklelis yra labai siauras, todėl maksimaliai išsaugomas kaulas aplink implanto kaklelį. Kuo daugiau išsaugoma kaulo, tuo mažesnė rizika, kad ateityje kaulas tirps, apnuogindamas implanto kaklelį.
10. NEPRIEKAIŠTINGAS ESTETINIS VAIZDAS. AnyRidge implantų sistema siūlo itin gausų natūraliai atrodančių protezavimo detalių asortimentą. Visa tai leidžia odontologui nepriekaištingai atlikti protezavimo darbus.

Daugiau informacijos registratūros telefonais: (8 443) 20159,  8 620 29774, arba registratūroje.

Suaugusiųjų ligų specialistų konsultacijos

Klinikoje pacientus tiria, konsultuoja ir gydo aukštos kvalifikacijos suaugusiųjų  ligų specialistai, praktikuojantys ne tik Mažeikiuose, bet ir tokiuose didmiesčiuose kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai.

Pasitelkdami „Miesto klinikos“ modernią aparatūrą, gydytojai  nustato sveikatos sutrikimo priežastis, diagnozuoja ligas ir paskiria reikiamą gydymą.

Vaikų ligų specialistų konsultacijos

Klinikoje pacientus tiria, konsultuoja ir gydo aukštos kvalifikacijos vaikų ligų gydytojai, praktikuojantys tokiuose didmiesčiuose kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai.

Naudodami „Miesto klinikos“ modernią aparatūrą, gydytojai  nustato sveikatos sutrikimo priežastis, diagnozuoja ligas ir paskiria reikiamą gydymą.

 

Sveikatos programų paslaugos

Klinika yra sudariusi sutartis su Šiaulių, Klaipėdos, Panevėžio ir Vilniaus teritorinėmis ligonių kasomis, asmenų, priskirtinų širdies ir kraujagyslių ligų didelės rizikos grupei, atrankos ir prevencijos priemonių programos vykdymui.
Programa yra nemokama ir skirta pacientams, kuriems nustatytas metabolinis sindromas arba cukrinis diabetas. Pacientų amžius : vyrai (nuo 40 iki 55 metų), moterys ( nuo 50 iki 65 metų).
Reikalinga išankstinė registracija. Atvykus pas gyd. kardiologą, reikia turėti:
1. Šeimos gyd. siuntimą;
2. Asmens širdies ir kraujagyslių ligų rizikos nustatymo anketos kopiją.
3. Kompensuojamų vaistų pasą.
4. Asmens dokumentą.

Daugiau informacijos registratūros telefonais:

8 443 55161, 8 693 55150 (Mažeikių filialas), „Miesto klinikos“ registratūroje arba pas savo šeimos gydytoją.

Diagnostiniai tyrimai
 • Naujos kartos branduolio magnetinio rezonanso sistema atliekami galūnių tyrimai

Naujos kartos, unikalia branduolio magnetinio rezonanso sistema atliekami magnetinio rezonanso tyrimai – diagnozuojamos ir ištiriamos ortopedinės bei reumatologinės ligos. TIRIAMA:  stuburo segmentai L(Lumbar) ir C (Cervical), klubai, juosmuo, petys, alkūnė, riešas, plaštaka, kelio sąnarys, čiurna, dilbis, pėda. SAUGU: magnetinis laukas veikia ne visą paciento kūną, o tik tiriamą galūnę. Daugiau informacijos registratūros telefonais: 8 443 55161, 8 693 55150 (Mažeikių filialas) 8 46 433000, 8-614 77477 (Klaipėdos filialas)

 • Skaitmeniniu tomografu daromos žandikaulio, panoraminės dantų bei dantų kanalų ir riešo nuotraukos

Panoraminiu dantų rentgeno aparatu daromos standartinės panoraminės dantų nuotraukos, dantų kanalų (ortogonalinės), taip pat žandikaulio (cefalometrinės) bei riešo nuotraukos. SAUGU: Sumažinta rentgeno spindulių dozė. PATOGU: Pacientai priimami be išankstinės  registracijos.  Nuotraukos iš karto atspausdinamos ir (arba) el. paštu išsiunčiamos gydančiam gydytojui.

 • Aukštadažnis dantų rentgeno aparatas su integruota rentgenografine sistema: mažai spinduliuotės, itin kokybiškos nuotraukos

Šiuo aparatu daroma dentalinė rentgenograma – paprastas, lengvai prieinamas ir informatyvus dantų ir aplink dantį esančių kietųjų audinių diagnostikos metodas. Nuotraukos daromos tada, kai reikia įvertinti 1-3 dantų būklę, patikslinti diagnozę, kontroliuoti gydymo eigą, prognozuoti tolesnio gydymo taktiką, įvertinti gydymo rezultatus. Dentalinė nuotrauka leidžia nustatyti šaknų kanalų ilgį, jų išsidėstymą, kaulinių kišenių gylį, danties karieso paplitimą ir kt. PRIVALUMAS: 2005 metais sukurtas Preva DC modelis pasižymi perpus mažesne spinduliuote nei anksčiau sukurti aparatai, tačiau svarbios detalės matomos ryškiau ir tiksliau, lengviau atpažįstama patologija. Registracija: susitarus telefonais: (8 443) 20159,  8 620 29774, arba registratūroje. Pacientas priimamas ir nuotraukos padaromos tą pačią dieną.

 • SOPROLIFE intraoraline kamera danties kariesas diagnozuojamas jau ankstyvoje stadijoje – kai jis nepastebimas plika akimi ar rentgeno nuotraukoje

Ši sistema ypač tinka aptikti mažus danties pažeidimus (pavyzdžiui, danties emalio įtrūkimus); fiksuojami nuo vieno iki keturių dantų; gaunami viso veido, viršutinio ar apatinio lanko vaizdai. Visiškai saugi, nekenksminga paciento sveikatai SOPROLIFE intraoralinė kamera veikia fluorescencijos reiškinio principu – ultravioletinis apšvietimas leidžia tiksliai įvertinti kietųjų danties audinių  ir dentino (pagrindinės danties audinio dalies) būklę. Registracija registratūros telefonais: (8 443) 20159,  8 620 29774, arba registratūroje.

 • „Miesto klinikoje“ kardiologiniai ligoniai gali išsinuomoti holterį – įrenginį, registruojantį širdies veiklą, įrašantį elektrokardiogramą visą parą

TYRIMAS HOLTERIU svarbus diagnozuojant išeminę širdies ligą, širdies ritmo sutrikimus bei širdies veiklos pokyčius paros bėgyje įprastinėmis sąlygomis. Naujos kartos skaitmeninis CARDIOLINE CLICKHOLTER registravimo įrenginys sveria 149 gramų. Dėl šių savybių jis sėkmingai naudojamas ne tik suaugusiųjų, bet ir vaikų aritmijų bei kitų širdies veiklos sutrikimų diagnostikai. LIFECARD CF – tai kompaktiškas EKG užrašymo prietaisas su įdiegta EKG duomenų skaitmeninio Flash tipo kortelėje (CF) saugojimo sistema. LIFECARD CF gali įrašinėti iki 48 valandų dirbant standartiniu rėžimu. Juo galima aptikti tam tikrą normos neatitinkančią aritmiją ar kitus širdies veiklos sutrikimus. Daugiau informacijos registratūros telefonais: 8 443 55161, 8 693 55150 (Mažeikių filialas) arba „Miesto klinikos“ registratūroje.

 • VIVID S6 ir MyLab Class C/Twice ultragarso įrenginiai – naujoviška skaitmeninė ultragarso vaizdavimo sistema – atliekamas itin platus tyrimų spektras: nuo akušerijos iki periferinių kraujagyslių tyrimų

TIRIAMA:  Ultragarso įrenginiai skirti naudoti šiose srityse: pilvo; širdies tyrimų; raumenų ir skeleto, įskaitant paviršines sritis; mažųjų organų; pediatrijos; akušerijos/ginekologijos; vaisiaus širdies tyrimų; periferinių kraujagyslių tyrimų; naujagimių ir suaugusiųjų galvos tyrimų. Daugiau informacijos registratūros telefonais: 8 443 55161, 8 693 55150 (Mažeikių filialas) arba „Miesto klinikos“ registratūroje.

Laboratoriniai tyrimai

Klinika yra sudariusi sutartį su Medicina Practica medicininių tyrimų laboratorija, todėl laboratorinius tyrimus Jūsų patogumui paimame vietoje.

 
Vizitas
*
*
*
Pacientas
*
*
*
Būtina nurodyti šalies kodą
*
Užpildykite visus būtinus laukelius
* Būtina užpildyti