„Miesto klinikos“ specialistų sąrašas
Odontologai

Gydytojai odontologai  atlieka odontologinę priežiūrą, apimančią burnos ligų profilaktiką, diagnostiką, gydymą ir protezavimą.

Gyd. I. Šakinienė, Naftininkų g. 9, Mažeikiai.
Darbo laikas: Pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais
Gyd. D. Šimkuvienė, Naftininkų g. 9, Mažeikiai.
Darbo laikas: Antradieniais, trečiadieniais
Gyd. V. Jonauskaitė, Naftininkų g. 9, Mažeikiai
Darbo laikas: Antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais

Veido ir žandikaulio chirurgas

Veido ir žandikaulio chirurgai  atlieka burnos chirurginę priežiūrą, apimančią burnos, veido ir žandikaulių ligų profilaktiką, diagnostiką, konservatyvųjį ir operacinį gydymą, atlieka dantų implantacijas.

Gyd. R. Valkeris, Naftininkų g. 9, Mažeikiai.
Darbo laikas: 2024-04-11
Periodontologai

Gyd. periodontologai atlieka odontologinę priežiūrą (pagalbą), apimančią burnos gleivinės ir apydančio (kraštinio periodonto) audinių įgimtų ir įgytų defektų bei ligų profilaktiką, diagnostiką ir gydymą.

Burnos higienistai

Burnos higienistas teikia burnos priežiūros paslaugas.

Burnos higienistė Sigita Dzindzelėtaitė, Naftininkų g. 9, Mažeikiai
Darbo laikas: 2024-07-06, 2024-07-10, 2024-07-13, 2024-07-17, 2024-07-31
Vaikų ligų gydytojai

Rūpinasi vaikų iki 18 metų sveikata: nuo pat gimimo seka vaiko psichomotorinę ir fizinę raidą, rūpinasi ligų profilaktika (skiepai, profilaktiniai sveikatos patikrinimai), diagnozuoja ligas, skiria gydymą.

Gyd. S. Džiugelienė, Laisvės g. 7-2, Mažeikiai.
Darbo laikas: Kasdien
Vaikų kardiologai

Gydytojas vaikų kardiologas atlieka sveikatos priežiūrą, apimančią naujagimių ir vaikų širdies ligų diagnozavimą, gydymą, reabilitaciją ir profilaktiką.

Vaikų reumatologai

Gydytojas reumatologas atlieka vaikų sveikatos priežiūrą, apimančią reumatinių judėjimo-atramos organų, sisteminių jungiamojo audinio ir kraujagyslių ligų diagnostiką, gydymą ir profilaktiką.

Ortopedai – traumatologai

Gydytojas ortopedas traumatologas pagal įgytą profesinę kvalifikaciją ir nustatytą kompetenciją atlieka asmens sveikatos priežiūrą, apimančią ortopedinių ligų ir traumų diagnostiką, gydymą, reabilitaciją ir profilaktiką.

Gyd. J. Žulpa, Laisvės g. 7-2, Mažeikiai.
Darbo laikas: Ketvirtadieniais
Gyd. A. Muižys, Šaulių g. 21, Klaipėda.
Darbo laikas: 2024-06-18
Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos licencijuotas specialistas, turintis daugiau nei 23 metų klinikinio darbo stažą, tikrasis Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos narys, Tarptautinės plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos (IPRAS) draugijos narys, Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos sekretorius, privačios klinikos Šiauliuose bendrasavininkas ir vadovas. Vienas iš radiochirurgijos pradininkų Lietuvoje. Per metus atlieka daugiau kaip 350 estetinių ir plastinių-rekonstrukcinių operacijų bei estetinių procedūrų. Vienas iš pradininkų Lietuvoje įdiegiant naujausias technologijas veido korekcijos srityje – veido odos patempimas Silhouette-lift siūlais. Gydytojas konsultuoja plastinės chirurgijos klausimais, atlieka kosmetines procedūras : botulino toksino injekcijas ( dėl mimikos raukšlių, prakaitavimo), veido raukšlių, lūpų korekcijas (hialiurono rūgšties užpildais, Ellanse užpildais), taiko karboksiterapiją .

Akušeriai – ginekologai

Gydytojas akušeris ginekologas pagal įgytą profesinę kvalifikaciją ir nustatytą kompetenciją atlieka asmens sveikatos priežiūrą, apimančią moters lyties organų ligų bei su nėštumu susijusių būklių ir ligų diagnostiką, gydymą, reabilitaciją ir profilaktiką.


Gyd. R. Žulpienė, Laisvės g. 7-2, Mažeikiai.
Darbo laikas: Tikslinama

Chirurgai

Gydytojas chirurgas pagal kompetenciją teikia kvalifikuotą ir specializuotą medicinos pagalbą bei sprendžia chirurginių ligų diagnostikos, gydymo, profilaktikos, dispanserizacijos ir ligonių reabilitacijos klausimus, teikia jiems psichologinę pagalbą, propaguoja sveiką gyvenseną.

Gyd. M. Šatkauskas, Laisvės g. 7-2, Mažeikiai.
Darbo laikas: 2024-08-10
Echoskopuotojai

Gydytojas echoskopuotojas atlieka ultragarsinę diagnostiką (echoskopija), skirtą organų anatominių, struktūrinių pakitimų diagnostikai. Ultragarsinis tyrimas pateikia tyrimo išvadą. Neretai randami pakitimai būna nespecifiniai, galimi įvairių ligų ar būklių atveju, juos vertinti reikia kartu su ligos simptomais bei kitais tyrimais, todėl ligos diagnozę nustato ir gydymą paskiria ne echoskopuotojas, o pacientą gydantis gydytojas.

Gyd. A. Čekuolis, Laisvės g. 7-2, Mažeikiai.
Darbo laikas: 2024-08-03
Gyd. T. Kiauzaris, Laisvės g. 7-2, Mažeikiai.
Darbo laikas: Tikslinama
Gyd. G. Stončiūtė-Balnienė, Laisvės g. 7-2, Mažeikiai.
Darbo laikas: Tikslinama
Kardiologai

Gydytojas kardiologas atlieka kardiologinę priežiūrą, apimančią širdies ir kraujagyslių ligų diagnostiką, rizikos veiksnių nustatymą laiku bei profilaktiką ir gydymą.


Gyd. R. Vaičiulis, Laisvės g. 7-2, Mažeikiai.
Darbo laikas: 2024-07-10, 2024-07-12, 2024-07-17, 2024-07-24, 2024-07-31
Gyd. E. Kazakauskaitė, Laisvės g. 7-2, Mažeikiai.
Darbo laikas: Tikslinama
Gyd. J. Jurgaitytė, Laisvės 7-2, Mažeikiai
Darbo laikas: 2024-07-11, 2024-07-19, 2024-07-25, 2024-07-29
Koloproktologai

Koloproktologas tiria, gydo bei operuoja visas storosios žarnos (tame tarpe ir tiesiosios žarnos) bei išeinamosios angos ligas.

Gyd. P. Lizdenis, Laisvės g. 7-2, Mažeikiai.
Darbo laikas: Tikslinama
Reumatologai

Gydytojas reumatologas pagal įgytą profesinę kvalifikaciją ir nustatytą kompetenciją atlieka asmens sveikatos priežiūrą, apimančią reumatinių judėjimo-atramos organų, sisteminių jungiamojo audinio ir kraujagyslių ligų diagnostiką, gydymą ir profilaktiką.

VAIKŲ CHIRURGAS

Vaikų chirurgas konsultuoja ir gydo vaikus dėl įvairių chirurginių bei ortopedinių-traumatologinių ligų, skiria gydymą, parenka ir pritaiko ortopedinius gaminius (esant stuburo iškrypimui,pėdų deformacijoms ir kitiems susirgimams).

Gyd. V. Indrašius, Laisvės g. 7-2, Mažeikiai.
Darbo laikas: 2024-05-15, 2024-05-29, 2024-06-05, 2024-06-19
OTORINOLARINGOLOGAS

Ausų, nosies, gerklės gydytojas otorinolaringologas (LOR) diagnozuoja ir gydo ausų, nosies ir gerklės ligas (sinusitą, anginą, laringitą, pūlingą ir nepūlingą vidurinės ausies uždegimą, sieros kamštį, klausos nervo uždegimą ir kt.) vaikams ir suaugusiesiems.

 
Vizitas
*
*
*
Pacientas
*
*
*
Būtina nurodyti šalies kodą
*
Užpildykite visus būtinus laukelius
* Būtina užpildyti